Neki Emra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  48
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Neki Emra është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Neki Emra lindi në një familje me traditë muzikore ku babain e kishte kompozitor të njohur te viteve '80, pra kompozitorin Fikrim Emra. Me tingujt e pianos rritej cdo ditë dhe talenti i tij u vërejt qysh në moshen fëmijenore, pra qysh në moshën 4 vjeqare filloj ti binte pianos. Ka përfunduar shkollen e ulët të muzikës për piano.. Ishte një ndër talentët e vecantë të shkollës së muzikës në Prizren. Qysh në fëmijeri këndoj në RTP në vitet '80 me kë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

403

Faqja

Zyrtare

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Andin Randobrava

Korab Shaqiri

Hekuran Krasniqi

Metiz

Driton Ajeti

Vedat Ademi

Shpat Deda

Alberti

Berkan

Erjon Korini


Tags: Neki Emra

Krijo Një Kartolinë