Më mbaj mend (për 1 muaj)

Neki Emra - I Thuaj Se E Do Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Zgjohem në mëngjes Me sy nga dielli ri
Ti pranë meje fle E qetë si një femijë

Kur një vajzë të do A thua si vepron
A thua cka mendon Ti vallë ç'po mendon
Çdo dite, çdo nate, çdo cast

Në krahët e tu kur fle E ledhato si një fëmijë
Të ndjehet e sigurtë Në ëndra me ty
Të dij se të ka pranë, Të dij, te dij, se ti e do !

REF:
I thuaj për çdo ditë I thuaj se e do
I thuaj në çdo cast, se vërtetë ti e do I thuaj se pa të ti dot s'jeton

Kur një vajzë të do Kur dashurinë ty ta dhuron
Veç për ty enderon, veç për ty jeton Por ti mos harro TI THUASH SE E DO !

Një vajzë kur të do Ka sy fëmije gjersa t'shikon Por ti mos harro ti thuash se e do Çdo ditë, çdo natë, çdo çast
Neki Emra
Publikimi: 07/03/2010


Neki Emra - I Thuaj Se E Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Thuaj Se E Do".
3. Video është e këngës "I Thuaj Se E Do", por nuk këndohet nga Neki Emra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:


Komente 0