Më mbaj mend (për 1 muaj)

Neki Emra - Kur Te Erdha Ty Ne Dasem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mora vesh se do martohesh
Erdha të të them të trashegohesh
Por une po vi ,Si lypsar i jetes tende
Taniii

Jo Jo skam ardhur,Te te shqetesoje
Por une kam ardhur,Te te them te trashegohesh

Jo Jo skam ardhur,Te te shqetesoje
Por une kam ardhur,Te te them te trashegohesh

Me qenke veshur moj me te bardha
Dhe krah per krah me tjetrin loze ket her
Eh une i mjeri rri ne nje qoshe
Rri vajtoj e qaj per te
E une te erdha ne mes te darsmes
E ta dhurova nje kajranjfil
E ta vendosa ne mes te flokve
Vashe o ty O per kujtim

Ne mes te verdhez,Kur une te shikoj
Kengen e ndarjes,Une per ty kendoj
E theva goten,Me lot ne sy
Per her te fundit,Pi marr per ty

2x
Me qenke veshur moj me te bardha
Dhe krah per krah me tjetrin loze ket her
Eh une i mjeri rri ne nje qoshe
Rri vajtoj dhe qaj per te
E une te erdha ne mes te darsmes
E ta dhurova nje kajranjfil
E ta vendosa ne mes te flokve
Vashe o ty O per kujtim


Ky tekst u dërgua nga PlauratiNeki Emra
Publikimi: 30/04/2014


Neki Emra - Kur Te Erdha Ty Ne Dasem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Erdha Ty Ne Dasem".
3. Video është e këngës "Kur Te Erdha Ty Ne Dasem", por nuk këndohet nga Neki Emra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:


Komente 0