Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Neki Emra - Marjana  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/04/2014

2014-04-30T16:17:59+00:00

Këngë e albumit:

"Live 2"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Marjana" kënduar nga Neki Emra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Neki Emra i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dj Blunt - Marjana

[Chorus: Big City]
Marjana, Marjana
Marjana, unë sun e boj pa ty
Marjana, Marjana (Ohh)
Marjana, unë sun e boj pa ty

[Vargu 1: DJ Blunt, Big Cityjj]
Nëse për marijuanën une menoj
Që nga puthja par' kjo punë mbaroi
Nëse për marijuanën une menoj
Që nga puthja par' kjo punë mbaroi
Nëse ti s'më do, ajo më do
Edhe unë esell e menoj për to
Na dalim dorë për dore, akullore, ice cream
Lulja vjen ngat jugu i Shqipris
Po do me jetu me mu ajo n'Prishtinë
Prishtinë, Prishtinë, Prishtinë, Prishtinë, Prishtinë

[Vargu 2: DJ Blunt]
Ja dhe ndodh, s'jam me ty
Kohen e kaloj tu menu vec për ty
Lulet më t'bukra ti fali une ty
Ka shkojm, nga ka jem, gjith me vete na dy

[Refreni: Big City]
Marjana, Marjana
Marjana, unë sun e boj pa ty
Marjana, Marjana
Marjana, unë sun e boj pa ty

[Vargu 3: DJ Blunt]
Veç tropikana, un e Marjana
Do Dolce Gabanna, hiti Shqipris
Si me kon Havana, ose bote enen si Rihanna
Merre nji banana, ta jep nji banana
Di di që do diella edhe pllazha
Eksitime nona, çelet Tirona
Connections everywhere pozitiv ktej
Na jena t'gjith n'krah, kur ti nuk je
Marjana non-stop
Pa to un s'muj, pa to s'ka jetë
Marjana në nji fletë
Era e saj, e bukur si natyra e çel
Tokë edhe qiell, tokë edhe qiell

[Refreni: Big City]
Marjana, Marjana
Marjana, unë sun e boj pa ty
Marjana, Marjana
Marjana, unë sun e boj pa ty

[Fundi]
Everybody do the kangaroo fun

Ermira Babaliu - Marjana

2x

Si s´te erdhi keq
si moj s´tu durua
ike ti papritur
u ndave nga mua

Ref:
Marjana therras
Marjana s´ka
Marjana iku dhe me la
e imja je o moj Marjana

2x
Dhe nje dite guxova
te erdha tek porta
zerin ta degjova
ishe ti Marjana

Ref:
Marjana therras
Marjana s´ka
Marjana iku dhe me la
e imja je o moj Marjana

Ermira Kola - Marjana


2x

Si s'te erdhi keq
si moj s'tu durua
ike ti papritur
u ndave nga mua

Ref:
Marjana therras
Marjana s'ka
Marjana iku dhe me la
e imja je o moj Marjana

2x
Dhe nje dite guxova
te erdha tek porta
zerin ta degjova
ishe ti Marjana

Ref:
Marjana therras
Marjana s'ka
Marjana iku dhe me la
e imja je o moj Marjana
Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet