Më mbaj mend (për 1 muaj)


Neki Emra - Nje Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Lule".
3. Video është e këngës "Nje Lule", por nuk këndohet nga Neki Emra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Neki Emra - Nje Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Live 2"

Komente

Asnjë Koment

30/04/2014

2014-04-30T16:15:34+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Lule" kënduar nga Neki Emra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Linda Hakaj - Nje Lule

Ni lule qe ka qel tash
aman mbi gjith shoqet bojke drit,
Ni lule qe ka qel tash
aman mbi gjith shoqet bojke drit

Ref : Bukurin ma ke me naze,
n'zemren teme ke zan vend,
Bukurin ma ke me naze,
n'zemren teme ke zan vend.

A e din djal se q'eshte maraku aman
ti hala se ke provu
A e din djal se q'eshte maraku aman
ti hala se ke provu,

Ref : Me dit ti se qka thojn hallku
kishim vdek ishim marru,
Me dit ti se qka thojn hallku
kishim vdek ishim marru .

Anita Take - Nje Lule

Mes lulesh te tjera
Qe vadis perhere ne kopshtin tim
Nje lule ne zemer ruan
Vec kjo lule nje kujtim

Ref.
Mos jane valle pika vese
Mos jane valle yje nate
Ata sy qe xixellojne
Jo une s’mundem t’i harroj

Ate lule sa shkoj e shoh
Per cdo mengjes, por nuk guxoj
Afrohem ta prek me dore
Une ate lule, jo s’guxoj
Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë