Audio

Neki Emra - Shkodra Ka Plot Dashuri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/04/2014

2014-04-30T17:18:19

Këngë e albumit:

"Live 2"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shkodra Ka Plot Dashuri" kënduar nga Neki Emra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Neki Emra i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:

Më Shumë...