Më mbaj mend (për 1 muaj)


Neki Emra - E Verteta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Verteta".
3. Video është e këngës "E Verteta", por nuk këndohet nga Neki Emra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Neki Emra - E Verteta  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 12

Komente

Asnjë Koment

24/02/2015

2015-02-24T14:42:39+00:00Te dua fjalen e harrova
U betova nuk dashuroj me kurr
Por ne diten kur te pash un ty
Ne qast harrova
Te thash se ti je shum e bukur
Por besom genjeva
Bukuria jote madhe I zbeh te gjitha
Ref:
Tani e di, tani e ndjej secreti I jetes mu zbulua
Ti je ajooo e verteta
E vetmja qe un dua
Ti je ajooo, ti je ajooo qe un dua
Ti je ajooo
Ke te drejt te dyshosh nmua
Mos besosh kur them se tdua
E di se tkan lenduar shum por te lutem me beso
Un do tkujdesem per ty
Do tme kesh gjithmon shum afer
Pran teje do te rri besnik deri nfund tjetes

Ref:
Tani e di, tani e ndjej secreti I jetes mu zbulua
Ti je ajooo e verteta
E vetmja qe un dua
Tani e di, tani e ndjej Ti je ajooo qe dua
Ti je ajoo uooo..
-Ti je ajoo
Qe ndjej
Ti je ajo
Qe dua (2x)
Tani e di, tani e ndjej secreti I jetes mu zbulua
Ti je ajooo e verteta
E vetmja qe un dua
Ti je ajoo Ti je ajoo Ti je ajoo qe un dua qe un dua(2x)
TI JE AJO


Ky tekst u dërgua nga Luraa
Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet