TEKSTESHQIP

Neki Emra
Heroi Im
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Heroi Im" kënduar nga Neki Emra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimi dhe teksti është shkruar nga vetë këngëtari.