Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nelly - Outro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(message beep)

hey, hey wha sup Nelly?
hey dawg i got ya page,
but my cell phone battery was low,
i couldnt even call u bac rite away,

but look herre man,
yall jus throw down on tha album bro
i jus tryin 2 get at u
we been missin each otha

u call me

i call u

we page

we missin

but look here
cuz this here from me man

im bout 2 lay it down n chill man
im bout 2 leave tha country man
i gotta go 2 compton

(laughs)

do ya thang

do ya thug thizzle
4 ya boy
playboy partner ite?
ced tha entertainer

hey yall get at me when ya can ite?
im gone man

yeah im gone

yeah i got these warrants
and tha police pulled me ova
i got 2 go

(ill holla!)Nuk kemi video për këtë këngë.


Nelly
Publikimi: 01/01/2007


Nelly - Outro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Outro".
3. Video është e këngës "Outro", por nuk këndohet nga Nelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nelly:


Komente 0