Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nertila Koka - Me Prit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Vetem nga nje fjale,
vec nga nje fjale ike ti
ndaj motivin tone
vetem po kendoj tani.

Por mundohem kot
mundohem kot shoku im
kjo vetmi me sjell
kjo vetmi me sjell kaq trishtim.

lalalala
lalalala

Po kudo qe te jesh edhe ti
Pa mua dot s'kendon..e di

Dashuria brenga s'do te kete
si ka dite te vrenjtura ne maj
ikin vete dhe dita behet qelq
ne cast.

Lumturine se prish dot nje fjale
jeta jone s'eshte vetem nje dite
kush dashuron di dhe te fale
me prit.

Kujtoj portretin tend
si det me ngjan
mbeshtetur lehte mbi piano
kur floket rane.

lalalala
lalalala

Vetem nga nje fjale,
vec nga nje fjale ike ti
ndaj motivin tone
vetem po kendoj tani.

Por mundohem kot
mundohem kot shoku im
kjo vetmi me sjell
kjo vetmi me sjell kaq trishtim.

lalalala
lalalala

Po kudo qe te jesh edhe ti
Pa mua dot s'kendon..e di


Nertila Koka - Me Prit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Prit".
3. Video është e këngës "Me Prit", por nuk këndohet nga Nertila Koka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nertila Koka:


Komente 0