Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nertila Koka - Emri I Studentit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emri I Studentit".
3. Video është e këngës "Emri I Studentit", por nuk këndohet nga Nertila Koka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nertila Koka - Emri I Studentit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

13/12/2013

2013-12-13T01:30:03+00:00Jo s'ka rendesi t'ju them
Se cila vajze jam se ç'emer une kam
Mjafton t'ju them se jam studente

Zemren plot freski me syrin kaltersi
T'ju them kjo zemra ime per juve kendon
T'ju them se gjithe agimet sot me ftojne

Ne zemren time kam nje det me dashuri
Dhe nje det me kenge e kam
Per ty moj jete qe me mban ne gji
Si nje stine e bukur jam

Pranveren po te doni ta shikoni ju
Jo mos u mundoni shume
Ajo mepare se kudo ja vjen ketu
Vjen tek ju e vjen tek une

Te gjithe qe sot mbani nje emer student
Ju pershendes me gaz me kete kenge te re
Pranvera e madhe e lumturise
Ne zemrat ka bere fole x2

Kjo jete me gaz me sjell
Mes jush une jam perhere
Si nje lule e rritur ne pranvere


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Nertila Koka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet