Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Nertila Koka - Tinguj Qe S'harrohen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tinguj Qe S'harrohen".
3. Video është e këngës "Tinguj Qe S'harrohen", por nuk këndohet nga Nertila Koka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nertila Koka - Tinguj Qe S'harrohen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

08/07/2016

2016-07-08T08:13:29+00:001
Kjo muzike sa kujtime me zgjon
dhe me sjell kaq prane
ate dite te pare
kur te dy u ulem prane e prane
oh per here te pare

Prane e prane ja zilja bie
c'me the ashtu me ata sy
zilja bie per ne te dy
lamtumire s'eshte ajo

Rereni

Dhe ja zilja pushoi
nje fjale zemre une degjova
si nje gonxhe dashurie
me vete e mora (2 here)

2
Te kujtohet ti me erdhe prane
emrin ti s'ma dije
dhe une emrin tend
prane meje zure vend tek kjo banke

Prane e prane ja zilja bie
c'me the ashtu me ata sy
zilja bie per ne te dy
lamtumire s'eshte ajo

Ref


Më Shumë Këngë Nga Nertila Koka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet