Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Nertila Koka - Përherë Të Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Përherë Të Dua".
3. Video është e këngës "Përherë Të Dua", por nuk këndohet nga Nertila Koka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nertila Koka - Përherë Të Dua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/02/2017

2017-02-02T09:11:05+00:00Një ditë shoku im, më tha me plot besim
Të dua!
Ëndra mori krahë, syri drit' më çeli mua.
Çeli buzëqeshja, si petale lulesh,
Erdhi tek unë dashuria.

Ëndërova unë për k'të çast të bukur plot me ndjenja
Në netët pagjumë.
Po sa thjesht ai hyri si një fllad pa zhurmë.
Oh, sa shumë fjalë, unë kisha menduar,
Por veç me sy i fola unë.

Dashurinë e kishim në mes nesh përherë,
Ajo rritej si lastar i blert'.
në mes njerëzve rendnim, qeshnim, si fëmijë
Të dy tok,
Me ty shoku im do ec un' krah për krah
Në jetë.

Një dit' shoku im
Më tha me plot besim
Të të duuuuaaaaaaaaa.


Më Shumë Këngë Nga Nertila Koka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet