TEKSTESHQIP

Nertila Koka & Bashkim Alibali
Urimi Yne
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Urimi Yne" kënduar nga Nertila Koka & Bashkim Alibali.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.