Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nertila Selmanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  106
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
BIOGRAFIA: Nertila Selmanaj është një këngëtare e njohur. Në Qershor 2011, Nertila Selmanaj merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Fatet E Jetes". Më datë 17 Dhjetor 2011, Nertila Selmanaj publikon videoklipin "Jam Fierake". Më datë 29 Dhjetor 2011, Nertila Selmanaj publikon videoklipin "Nuse Larg Do Shkoj". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 17 Shtator 2013, Nertila Selmanaj publikon videoklipin "Myzeqare Pellumbeshe". Më datë 18 Qershor 2014, Nertila Selmanaj & Arjan Zika publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Xhejni Lito

Enxhi Kumrija

Megi Laska

Irsa Qosja

Morena Dyli

Siciliana Mazi

Ajkuna Anxhaku

Suela Malo

Irva Stefa

Himena Ymeri


Tags: Nertila Selmanaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet