Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Rines Gjyrevci
BIOGRAFIA: Nesko është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 23 Mars 2017, Nesko publikon videoklipin "Skandal". Projekti i shumëpritur më në fund është lansuar. Bëhet fjalë për këngën “Skandal” të kantautorit Rines Gjyrevci i cili në botën artistike njihet si Nesko. Kënga e paralajmëruar është lansuar, derisa vet këngëtari pret që ky projekt të pëlqehet nga publiku. “Skandal” nuk është kënga e parë e Nesko-s, pasi që ai edhe më herët është prezantuar para publikut kosovar me disa projekte. Megjith...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Franc Koruni

Rolly

Lum Dakaj

Mario Beats

Zgjim Baraliu

Drama

Roni

Agon Latifi

Keli 2

Kevi

Tags: Nesko, Rines Gjyrevci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet