Neti Fermini
Neti Fermini

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Neti Fermini është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Është nga Shkupi dhe ka një zë dominues, nga ata zëra që nuk harrohen lehtë. Neti Fermini e nisi muzikën që në fëmijëri dhe gjatë rrugës ka edituar katër albume e mbi 37 këngë të realizuara me bashkëpunëtor të ndryshëm. Neti Fermini e ka specialitet muzikën live dhe këndon në evenimente, mbrëmje rinore e ahengje të ndryshme, ku përherë le shije te jashtëzakonshme falë zërit fantastik dhe atmosferës që krijon. Dihet që e jep maksimumin në të gjit...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0