TEKSTESHQIP

Neti
Ndoshta Një Ditë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndoshta Një Ditë" kënduar nga Neti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.