Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Nevila Qesko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Nevila Qesko është një këngëtare e njohur. Në Maj 2008, Nevila Qesko merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Dashuri E Vjeter"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Greta Shaho

Ejona Elezi

Genta Krasniqi

Floriana

Anileda Rama

Blerta

Linda Zanzi

Reda

Mimoza Buzukja

Valbona Brajshori

Tags: Nevila Qesko


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet