Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nevruz Nure (Lulushi I Korçës)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Nevruz Nure
Nevruz Nure (Lulushi I Korçës) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentNjë Jetë Me Klarinetë (2007)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Altin Myftari

Ylli Alushaj

Vladimir Rustemi

Behar Spahiu

Gramoz Tomorri

Ergys Hyka

Rexhep Sinaj

Rrapo Hazizaj

Kastriot Adushi

Nimet Sulkaj

Tags: Nevruz Nure, Lulushi I Korces


Komente mbi këtë artist