Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Nevu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo reggae. Më datë 7 Qershor 2019, Nevu publikon videoklipin "Badman"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Venom

Fatmir Ademi

Zibo

Natra

Mr. Babushi

Niti

Lil Erdi

Dr.Rabbit

Omar

Bess (Familia Ideale)

Tags: Nevu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet