Nexha (Nexhmije Hoxha)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Emri i Vërtetë:
  • Nexhmije Hoxha
BIOGRAFIA: Nexha (Nexhmije Hoxha) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2019, Nexha (Nexhmije Hoxha) publikon albumin "Live 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Erlinda Balaj

Blerinda Bajrami

Nevrije Demolli

Neta

Qendresa Demaj

Elhame Ahmetaj Guhelli

Arjeta Krasniqi

Fjorela Forde

Fitore Berisha

Edona Shala


Tags: Nexha, Nexhmije Hoxha

Krijo Një Kartolinë