Live Video

Nexhat Jaha & Arben Delaj - O Moj Kosove Ta Puthsha Ballin


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/10/2015

2015-10-28T19:28:48

Më Shumë Nga

Arben DelajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Moj Kosove Ta Puthsha Ballin" kënduar nga Nexhat Jaha & Arben Delaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nexhat Jaha & Arben Delaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Nexhat Jaha:

Më Shumë...