Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - Her' Kollan Her' Xhamadan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

kisha dasht të behem zogë
në dorën tënde me pushu
kisha dasht të bahem mollë
buzët tua me m'kafshu

kisha dasht te behem gur
kemba jote të më shkel
kisha dasht mu bë kollan
me t`Shtrengu në bel (x2)

ref:
here kollan her xhamdan
vishum kam me t'ra taman
her si zog her si pllumb
me m'provu nuk ke me ndru (x2)


Ky tekst u dërgua nga  albulena

Nexhat Osmani - Her' Kollan Her' Xhamadan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Her' Kollan Her' Xhamadan".
3. Video është e këngës "Her' Kollan Her' Xhamadan", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0