Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - Marshalla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Sa mirë vallën e lun çik
Djemve t’ri ju ke mbetë pik’
Aj fustan me ngjyra deti
Si me kan’ naj çik e mbretit

REF:(2here)
Mashallah oj çikë po t’thom!
Pe lun’ vallën me jardan
Her’ me dorë e her’ me bel,
Sa mirë ritmin e përciell !

Luj me naze mos u ngut,
Komplimente çdo minut!
Kta me zemër po ta thëm
Shtatë mahall’ kan’ me t’permënd.

REF:(2here)
Mashallah oj çikë po t’thom!
Pe lun’ vallën me jardan
Her’ me dorë e her’ me bel,
Sa mirë ritmin e përciell!

Ky tekst u dërgua nga  egzonaPublikimi: 29/11/2012


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0


Nexhat Osmani - Marshalla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marshalla".
3. Video është e këngës "Marshalla", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.