Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

me ty fluroj me ty boten peshe e coj me ty dita ka shyret i jep shije si sherbet dallendyshe rreze mali 100 zemra ne vend ti fali

zor e kam vajze me duru me te pas afer pa te shiju se ti je si embelsir e kam zor me nejt tu kqyr 2x

disa vargje ti kushtoj fjalen ne vend per ty e coj aspak veten se kursej se tkam zemer dhe kur flej 2x


Ky tekst u dërgua nga Flora

Nexhat Osmani - Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0