Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - E Ty T'ka Nana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

e ty tka nana quno me kimete
1 nuse tbukur nana ta ka gjete
e ty tka nana quno me kimete
1 nuse tbukur quno nana ta ka gjete

Ref:
e pse po ngutesh nan
ta leme pak ma vone
se po u matrove
ke lidh dur e kome(2x)

e mu te shkretin aman cme ka gjete
e si e futa veten ne siklete
e qate gjanë e pata menue
e se pata menen o me u martue

Ref.
o iku iku amon beqaria
e te kerkon hesap
o gruja te shpia(4x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nexhat Osmani - E Ty T'ka Nana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ty T'ka Nana".
3. Video është e këngës "E Ty T'ka Nana", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0