Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - Dhe Ne Vdeksha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  20

Fatin tim me ty e lidha,pa te njohur mir,
mi le peng shum deshira,me the Lamtumir,
paske pas ti zemer hekur,e s'te njoha dot,
çdo kujtim te zemres time po e laj me lot.

Me vjen keq qe nuk te njoha pak vite em parë
me genjeshtra e premtime,me mashtrove vajz,
paske pas ti zemren hekur,e s'te njoha dot
çdo kujtim te zemres time po e laj me lot,me lot,me lot.

Ref:

Dhe ne vdeksha,do la amanet
trupin te ma digjni,t'ma hidhni ne det
te mos kesh nje shenj ku te me kerkosh
as kenget e mia s'ke drejt ti ndegjosh,
te mos kesh nje shenj ku te me kerkosh
as kenget e mia s'ke drejt ti ndegjosh.

Perseritet edhe 1x nga fillimi....


Ky tekst u dërgua nga Lina KumanovaNexhat Osmani
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Nexhat Osmani - Dhe Ne Vdeksha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhe Ne Vdeksha".
3. Video është e këngës "Dhe Ne Vdeksha", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0