Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - Qasaj Zemres Tane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  46

Qasaj zemres tane
t'fala hiq pa nda
unazen per gisht
gati ja kam ba

ndoshta bukuria
naj her ka me tlan
por dashnia n'zemer
gjithmone ka me u kan

nese shkon per qefin tem
zemra ime t'falet n'vend
e gjith boten me ma dhan
kurr dashni nuk t'kisha lan

REF
Qasaj zemres tane
t'fala hiq pa nda
unazen per gisht
gati ja kam ba

ndoshta bukuria
naj her ka me tlan
por dashnia n'zemer
gjithmone ka me u kan

II
Mos i merr fjalet hajgare
se po t'foli arshiqare
n'doshta thuj jan fantazi
sa te du vec une e di

REF
Qasaj zemres tane
t'fala hiq pa nda
unazen per gisht
gati ja kam ba

ndoshta bukuria
naj her ka me tlan
por dashnia n'zemer
gjithmone ka me u kan


Ky tekst u dërgua nga  BeniNexhat Osmani
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2012


Nexhat Osmani - Qasaj Zemres Tane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qasaj Zemres Tane".
3. Video është e këngës "Qasaj Zemres Tane", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 6