Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Suma - Krisi Pushka N'bit Pazar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Dite e premte moj dite zie
lae pragjet me gjak rinie
dor e zeze o tu thafte doraa
pse na e vrave o djemt sokola
krisi pushka ne vendin tone
pushka krisi mbi kombin tone
permbi fmi plumbat e par
tu thaft dora gjak atar

Cpo tregon Adem hyseni
bash te pragu i deres tij
Me gjak tpaster te bijve tshqipes
Seq u shkruajt nje hitori
Krisi pushka nvendin tone
Pushka krisi mbi kombin tone
Permbi fmi plumbat e pare
Tu thaft dora gjak atar

Zogjte e shqipes dy krenare
lind e u riten ntok shipetare
helmi hasmit plas dhe gurin
por sna ulin kur flamurin


Ky tekst u dërgua nga jehonaNexhat Suma
Publikimi: 18/11/2010


Nexhat Suma - Krisi Pushka N'bit Pazar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krisi Pushka N'bit Pazar".
3. Video është e këngës "Krisi Pushka N'bit Pazar", por nuk këndohet nga Nexhat Suma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Suma:


Komente 1