Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Suma - Tungjatjeta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nga fjalori i gjuhes nane
zgjodha fjalen tungjatjeta
tju them njerezve ane e mbane
me te mire urim nuk gjeta } 2 here
ohej...
Tungjatjeta tungjatjeta te gjithe sonte i pershendes
te kjo bese shqipetare e gjeta
fjalen qe miqesira ndez}2 here
Tungjatjeta njeri vëlla
dhe ti moter kudo qe je
te kjo fjale zemer e za
fisnikëri shqipetare e pata }2 here
ohej...
tungjatje a tungjatjeta te gjithe sonte i pershendes
te kjo bese shqiptare e gjeta flaen qe miqeira ndez } 2 here
Tungjatjeta ! Tungjatjeta...


Ky tekst u dërgua nga DonaNexhat Suma
Publikimi: 18/11/2010


Nexhat Suma - Tungjatjeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tungjatjeta".
3. Video është e këngës "Tungjatjeta", por nuk këndohet nga Nexhat Suma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Suma:


Komente 0