Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhip Xhaferi - Ah Te Lutem O Zot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Hej edhe une sonte, une nuk kam gjum
I qaj mekatet, i qaj mekatet
Mekatet qei kam une.
I qaj mekatet, i qaj mekatet
Mekatet qei kam une.

Eh t'mirat e Zotit une ikam perbuz
Ah imjeri une, ah imjeri une
Isha pak falenderus.
Ah imjeri une, ah imjeri une
Isha pak falenderus.

Ref:
Ah telutem o Zot, te lutem o Zoti im me fal mua
Hej me mekate, me mekate une e kam tepruar. Ah telutem o Zot, te lutem o Zoti im me fal mua
Hej me mekate, me mekate une e kam tepruar.

Mjaft fam e emer, fam e pasuri
Mjaft o nefsi im, njaft o nefsi im
Mjaft o nefs a ke kufi.Mjaft o nefsi im, njaft o nefsi im
Mjaft o nefs a ke kufi.

Knaqu o shpirti im, shpirto me Kur'an
Jetoje ket jet, jetoje ket jet
Jeto jeten me Islam.
Jetoje ket jet, jetoje ket jet
Jeto jeten me Islam.


Nexhip Xhaferi - Ah Te Lutem O Zot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Te Lutem O Zot".
3. Video është e këngës "Ah Te Lutem O Zot", por nuk këndohet nga Nexhip Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhip Xhaferi:


Komente 0