TEKSTESHQIP

Nexhmi Mehmeti
Qenke Molla E Ndaluar
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qenke Molla E Ndaluar" kënduar nga Nexhmi Mehmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.