TEKSTESHQIP

Nexhmi Mehmeti
Te Mbaj Per Jete
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Mbaj Per Jete" kënduar nga Nexhmi Mehmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.