Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhmie Pagarusha - Oj Lulija Jonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Oj Lulija jonë me limona o 2x
A ma mirë te na , a te nana o 2x

Te nana te baba te fukaraja 2x
Hajde Lul' te na bajmë sefae o 2x

Sefaja ish kanë e s'e kisha ditë 2x
Gjith m'u ka këputë shpina baco tuj prashitë 2x


Ky tekst u dërgua nga Green Eye

Nexhmie Pagarusha - Oj Lulija Jonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulija Jonë".
3. Video është e këngës "Oj Lulija Jonë", por nuk këndohet nga Nexhmie Pagarusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhmije Pagarusha:


Komente 0