Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhmie Pagarusha - Ani More Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24

ani mori nuse
ani qaf gastare (x2)

ani a don rruzme
ani a don pare (x2)

as nuk due rruzme
as nuk due pare (x2)

por e due burrin
baco me cigare(2)

ani me cigare
ani me kutije(2)
oh me kepuca te zeza
veshun si zotnie(2)


Ky tekst u dërgua nga Dafina   ARBERGECI8

Nexhmie Pagarusha - Ani More Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani More Nuse".
3. Video është e këngës "Ani More Nuse", por nuk këndohet nga Nexhmie Pagarusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhmije Pagarusha:


Komente 0