Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhmije Pagarusha & Liliana Cavolli - Perendeshe E Bukur Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Perendesh e bukuris me je une pa ty mos do te pelcas dashurine qe kam ne zemer oo bubu si do tja bej (2 her)

Seeeeee n'anderr te shikoj dhe kurr s`t`harrooooj mos me mundoo yll o gjan o zemer ooo (2 her)

Jaaa ke une gjano tiii ja ke zemra imeee eja te rrojme qe te dyyy ne kete booote
(2 her)


Nexhmije Pagarusha & Liliana Cavolli - Perendeshe E Bukur Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perendeshe E Bukur Je".
3. Video është e këngës "Perendeshe E Bukur Je", por nuk këndohet nga Nexhmije Pagarusha & Liliana Cavolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhmije Pagarusha:


Komente 0