TEKSTESHQIP

Nexhmije Pagarusha
Fryni Era
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fryni Era" kënduar nga Nexhmije Pagarusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.