TEKSTESHQIP

Nexhmije Pagarusha & Zef Tupeci
Me Lule Të Bukura
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Lule Të Bukura" kënduar nga Nexhmije Pagarusha & Zef Tupeci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.