Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
N.G.

Tags: Ng, Ng, N.G, N.G., N-G

Vendlindja: Gjilan 
N.G. është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Naser Kelmendi njihet si NG Doubleg dhe është anëtar i grupit të madh shqiptar "GG ArmY". Jeton në Zvicër prej 20 vjetësh. Kënga e parë si anëtar i GG, ishte "M'fal nënë". Në vitin 2008-2009 lansoi disa këngë, pastaj pauzoi për disa vjet. Ai u rikthye me videoklipin e ri "A e din" e me pas ka sjellë një tjetër këngë të bukur me videoklip me titull “Amaneti i babës” me një tekst dhe temë shumë të prekshme. Videoklipi është realizuar nga Blerd M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • N.G. ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017