Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nicole

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Nicole është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Më datë 12 Maj 2020, Nicole publikon videoklipin "Hard To Kiss You". Muzika e këngës u punua nga Galliano Borsato, ndërsa teksti u shkrua nga Irma Kurti. Më datë 19 Qershor 2020, Nicole publikon videoklipin "I'm Not Your Love". Muzika e këngës u punua nga Galliano Borsato, ndërsa teksti u shkrua nga Irma Kurti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Klara Jazbec

Rosario Montes

TUS

Diem

Floricienta

Esra Kahraman

Nikisha Reyes-Pile

Vicky Chase

Teodora

Lorena Rojas

Tags: Nicole


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet