Night Rappers

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Night Rappers është një grup artistësh i njohur. Arian Agushi (Gold AG) eshte nje nga dy anetaret e grupit "Night Rappers". Ai ka kaluar 10 vjet të fëmijërisë në Preshevë, pra në vendlindjen e babait, gjyshit, stërgjyshit e tij. Ka jetuar dhe është rritur si çdo fëmijë tjetër shqiptar i asaj ane. Babai i tij vdiq kur i kishte 6 vjet dhe që atëherë e deri tash jeton me nënën e tij, të cilën e ka gjënë më të shtrenjtë në botë. Arian Agushi i njohur si Gold AG karierën e tij e filloi si 13 vjeqar,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Potpuri Me Bilbilat

Vatra

Vllezrit Susuri

Linda Ne Boten E Cudirave

Vëllezërit Zikolli

Bloody Soldierz

Gillespie

Tempulli G

Supernova

5 Plus


Tags: Night Rappers, Nightrappers, Gold Ag

Krijo Një Kartolinë