Nihil
Nihil

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • ShqipëriBiografia

BIOGRAFIA: Nihil është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo heavy metal. Nihil eshte grup nga Tirana i formuar ne Nentor te vitit 2009, zhanri qe luajne eshte Black Metal. Antaret: Lordnatesai – Bas Gitare/Vokal Labyrinth - guitar Ophion - drums Frozen - guitar Në vitin 2012, Nihil publikojnë albumin "Willingness Of Strength". Në vitin 2014, Nihil publikojnë albumin "Nën Thundrën E Dhunës"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0