Më mbaj mend (për 1 muaj)

Niil B & Amar - Felony Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Intro

They've been waiting for this shit a long time ago ey
hoe we the greatest
i folim po sja falim vetes

Ref

Ato si vrej
Bitches jon bad nuk jon okej
Kur po dojn me kon Bae
Ato nuk munen me kon bae

U na na
Jaa
Bitches fine jon u la la
jaa
ato po sillen nuk i vrej
jaa
kur ato sillen sjon okej

Verse

Eyo bi**h o felony
menime me ni pellg fell jon hi
shooterat me shami e nshami ni shej loui V
i kom dy havera ntri qyshe
ta mushin barkun si me pas jetu ti me dy gjyshe

Kur vjen problemi i qetë
haverat e mi nese ndrrojn per mu per mu ndrrojn jet
me shkru per ta nuk osht
veq ni flet e leht
i jemi man Ak i joti man shigjet
qe pse engjulli nuk osht i njejt

i i goat un jom nuk o qudi i
bad o
that b
asajna un veq terr i bi i

edhe i thom
hmm
bi**h please shaky shaky
ajo mthot ti vraje veten
i thom make me make me

kur ajo del n’oborr e sheh ni Kimbo Slice
na skena me pushu
my brothers pushojm nparadice
so seni nice
sa her qe shkruj my pen is wise
hello Georgie you can come to pennywhise

Ref

Ato si vrej
Bitches jon bad nuk jon okej
Kur po dojn me kon Bae
Ato nuk munen me kon bae

U na na
Jaa
Bitches fine jon u la la
jaa
ato po sillen nuk i vrej
jaa
kur ato sillen sjon okej

NiiL B

Verse

E di qe po luftojn per krejt qato qe i kom pas
per to je njeri per to jom un veq ni shans
sjena klas mem prek e kan pas
qellimin pa baz sum kan pa pa bars

she a cold bi**h po mas meje e kallt o
per to veshi une zi, uzi n pallto
4 or i bojna me to deri n’Malmö
une zi ajo bardh permi piano

Nili so tamon tu lshu nota si soprano
bi**hi m’thot te amo pi ni hotelit n’Milano
dikur e majke msheft po tasht se di pse nuk pi han mo
dikur na kena kesh amo se di pse nuk o fun mo

1 sen e ki t sigurt qe as ni sen se ki t sigurt
dostat kan bo si zalli se gjithmon kan nejt si gurt
un jom Nili, lotin e suksesit sun ma ter as dilli sigurt
ma keq i kisha punt t isha kon ma i urt

i gatshem per luft me shtiza
pi portretit tem syni msheh gjithka Monaliza
i msova edhe qato qe si disha
n’dhom e gjumit jena bukura dhe bisha

Ref

Ato si vrej
Bitches jon bad nuk jon okej
Kur po dojn me kon Bae
Ato nuk munen me kon bae

U na na
Jaa
Bitches fine jon u la la
jaa
ato po sillen nuk i vrej
jaa
kur ato sillen sjon okej
NiiL B
Publikimi: 14/07/2021
Produksioni: Floriant Salihu (Flow)
Teksti: Niil B & Amar
Video Produksioni: FlowproductionNiil B & Amar - Felony
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Felony".
3. Video është e këngës "Felony", por nuk këndohet nga Niil B & Amar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga NiiL B:


Komente 0