Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Nijazi Boneshta

Nuk ka akoma asnjë votë

Nijazi Boneshta është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ymerli Krasniqi

Tan Tirona

Orhan Ademi

Eri Qerimi

Faik Rama

Fidani Vogel

Albert Gashi

Xhimi

Turab Hajolli

Reni Elbasanit

Tags: Nijazi Boneshta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet