Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Niki Mjeda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Niki Mjeda është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Niki Mjeda eshte kengetare e re dhe e njohure, jo vetem ne Shkoder, por ne te gjithe Shqiperine. Në vitin 2011, Niki Mjeda merr pjesë në Gjeniu I Vogel 4. Në Shtator 2012, Niki Mjeda merr pjesë në JESC 2012 me këngën "Pëllumbat Fluturojnë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albina Jakupi

Rina Shyti

Elvira Morina

Hajrie Ademi

Donika Zhushi

Xhenis Dhima

Arta Grajqevci

Yllka Rexha

Lirika Krasniqi

Estela Nikoliqi

Tags: Niki Mjeda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet