Niki Selmanaj
Niki Selmanaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Korçë Shqipëri

Biografia

BIOGRAFIA: Niki Selmanaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Niki Selmanaj është këngëtare dhe mësuese e gjuhës angleze. Emocionet e para në muzikë i ka marrë në Rin Show në Korçë 2010, ku u shpall “Këngëtarja më e mirë “. Ka qenë e angazhuar me aktivitetet dhe eventet muzikore në qytetin e Korçës si, këngëtare e jashtme e teatrit “Andon Zako Çajupi” dhe pjesëmarrëse në Festën e Birrës, për katër vite rradhazi. Niki ka qenë zëri i kolonave zanore të 3 shfaqjeve të teatrale në qytetin e Korçës. Në shfaqjen ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0