Niko Dervishi
Niko Dervishi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Niko Dervishi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 22 Shtator 2017, Niko publikon videoklipin "Pina Pina". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Niko. Më datë 8 Dhjetor 2017, Niko publikon videoklipin "Kardashian". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, teksti u shkrua nga vetë Niko, ndërsa për orkestrimin u kujdes Dj Jojo. Videoklipi u prodhua nga MAX Production. Më datë 30 Qershor 2018, B2N & Niko publikojnë videoklipin "Po Festoj Se Jena Nda"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0