TEKSTESHQIP

Niko
Xhelozia
Lyrics

Pas pas pas
Zemna o tu nplas
Plas plas plas
Se kuptoj cka thash
Nuk e di
A po mni q po mni
Zemnen ma i
Zone vip
G G G
Mthirr vetem ti
Pi pi pi
Per ty jom tu pi
Fort po mshti
Kjo o dashni
Dhimbje tpafundme
Iken kur erdhe. Ti
Naaa

Zemnen ska pis amo ndjenjat mi gris
Ajajajaja
Zemnen ska pis amo ndjenjat mi gris

Nbot 7 mrekulli
Per mu ti je e vetmja
Ngat shum femna mrrin
Te ty m rrin menja
Nuk e di a mdin
Nuk e di a mnin
Kallzoma dashnin
Mos em shpreh xhelozin ti

(Ref)
Mos m shpreh xhelozin ti
Mos m shpreh xhelozin ti
Mos m shpreh xhelozin ti

Ti je
Per mu ma e mira ti je
Syt nuk mi she dhe koken pe ngre
Mdhem
Menyra si mshe
Se di se shijon apo thjesht se pelqen

Zemnen ska pis amo ndjenjat mi gris
Ajajajaja
Zemnen ska pis amo ndjenjat mi gris

Veshtir tem bosh tbi mren
E vetmja qe mbon dhe kur flen
Goja ty hic nuk po tflet
Thjesht ndjenja qe syt po mi sheh
Ndjenja qe syt po mi she
Ndjenjat ti nalt po mi ngre
Ndjenjat e mia te ret
Fuck that


(Ref)
Mos m shpreh xhelozin ti
Mos m shpreh xhelozin ti
Mos m shpreh xhelozin ti
INFO
Krijimi muzikor erdhi online i plotësuar me profesionalizëm edhe me një klip muzikor, video produksionin e të cilit e punoi MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 30 Korrik 2018.