Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikoleta Kabuci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Nikoleta Kabuci është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore vlonjate. Më datë 30 Tetor 2021, Nikoleta Kabuci publikon videoklipin "Jam E Vogëlo". Muzika e këngës u punua nga Bledi Telha, teksti u shkrua nga Vani Rushiti, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bledi Telha. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Nikoleta Kabuci

Komente 0